Lazura Johnstone´s Woodworks Satin Woodstain je nově k dispozici v celkem 54 nádherných odstínech pro krásnější dům i zahradu!

Romantická levandule, jemný akvamarín, zralá višeň nebo třeba tajemný ametyst pomohou zkrášlit váš dům i zahradu. I tyto barevné varianty totiž může mít vysoce kvalitní silnovrstvá syntetická lazura Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain. K jedenácti stávajícím, již z výroby namíchaným odstínům nyní přibylo dalších 43 nejatraktiv­nějších barev! Ty vám na počkání natónují v kolorovacích centrech Johnstone´s (např. prodejny Dům barev, www.dumbarev.cz).

Všechny odstíny zároveň zdůrazní přirozenou krásu a strukturu dřeva. Lazura Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain se nejlépe uplatní při natírání dohladka obroušeného dřeva, oken, dveří, zahradního nábytku a dalších povrchů. Lazura má vynikající odolnost proti UV záření, praskání a olupování.

Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain je silnovrstvá syntetická lazura prvotřídní kvality, speciálně určená na hladké dřevěné povrchy. Vytváří pevný, vysoce přilnavý, hladký a pružný mikroporézní film a zároveň zvýrazňuje přirozenou krásu a strukturu dřeva. Lazura Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain je odolná proti nepříznivým povětrnostním vlivům, UV záření, praskání a olupování. Hodí se na měkké i tvrdé dřevo jako dveře, okna, podbití, obložení, plot nebo nábytek (především v exteriéru, tj. zahradní).

Lazura je v prodeji v baleních 0,75 l (jen hotové odstíny), 2,5 l (jen hotové odstíny) a 5 l (hotové i tónovatelné odstíny).

Podrobnejší informace o produktu

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int