Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s dokáže tmavý odstín zesvětlit !

Johnstone´s, značka profesionálních nátěrových hmot, přichází s novinkou: rychleschnoucí krycí lazurou Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH. Nová lazura spolehlivě skryje případné nedostatky dřeva a zabarví povrch do vybraného atraktivního odstínu. Uplatní se proto výborně při natírání zvětralých zašedlých dřevěných povrchů, jimž dodá novou krásu a zároveň zvýrazní přírodní kresbu dřeva.

Na výběr jsou hned tři atraktivní barevné varianty (Burnt Walnut – Pálený ořech, Rustic Oak – Rustikální dub a White – Bílá).Kromě toho zvládne to, co jiná lazura neumí: Pomáhá zesvětlit povrch původně natřený tmavou lazurou. Díky tomuto výrobku je totiž možné přetřít tmavý odstín lazury odstínem světlejším, stačí použít jako mezivrstvu novou krycí lazuru v bílé variantě. Lazura Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH je mimořádně vhodná do exteriéru, kde spolehlivě chrání dřevěné povrchy za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Lazura je ideální na veškeré hladké i hrubě opracované dřevo, zahradní nábytek, oplocení, obložení, dveře, okná apod.

Vodou ředitelné složení umožňuje použití i v interiéru, protože nátěr rychle schne a nezapáchá.Oproti běžným lazurovacím lakům nebo krycím barvám má velkou výhodu – vstřebáva se hluboko do struktury dřeva a o čase jen postupně strácí na intenzitě.Před obnovou nátěru stačí povrch očistit od nečistot a následně již lze aplikovat renovační vrstvu.

Podrobnejší informace o produktu

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int