Co mají společného železniční přejezd a produkt Professional Gloss značky Johnstone´s?

Až se na svých obchodních cestách, nebo na cestách na výlety během prázdnin zastavíte před spuštěnými závorami u jakéhokoliv železničního přejezdu v České republice nebo na Slovensku, zadívejte se na jeden z nejdůležitějších prvků tohoto díla, na samotné závorové břevno v barvě bílo – červené. Ano, toto a všechny ostatní u nás, ale i na Slovensku, Turecku, Řecku, Bosně a Hercegovině a Černé Hoře jsou opatřeny nátěrem JOHNSTONE´S Pro­fessional Gloss (Bílá Brilliant White a červená RAL 3000). Samozřejmě, že firma AŽD (Automatizace železniční dopravy) Praha – výrobní závod Olomouc ctí správný technologický postup, proto je dodržen kompletní třívrstvý systém (JH Wood primer, JH Professional Undercoat,JH Professional Gloss). Dle slov ing. Josefa Štěpánka (vedoucího technického provozu v Olomouci, kde se veškeré (!) závory kompletují), České dráhy požadují kvalitu a záruku v délce minimálně 5ti let na nátěr. Po několikaletém zkoušení různých výrobků a výrobců (při vší úctě k českým výrobcům) se nejvíc osvědčil právě britský Johnstone´s. A pokud se dodrží správný technologický postup, nemá olomoucká firma obavy poslat hotové závory do světa. Za celou dobu asi pěti let, nebyla řešena jediná reklamace na námi dodávaný produkt s červeným logem.

S produktem je firma AŽD Praha více než spokojená, což bylo patrné ze slov pana Štěpánka i samotných natěračů. Nás může zahřát, že se téměř přímo podílíme na bezpečnosti na tak důležitém prvku, jakým je železniční přejezd, bez kterého by provoz na silnicích sotva probíhal.

Proto až se závora, která Vás zdržela opět zvedne a Vy vyrazíte na další cestu, všem v autě můžete hrdě říct, že barva na závorách je od nás…..z PPG Česká republika.

Autor článku: Milan Švehla – obchodní zástupce PPG Deco Czech, a.s.

Podrobnější informace o produktu

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int