Jak na luxusní vzhled vašeho bytu

Nátěry Covaplus Vinyl Matt dodají interiéru eleganci a zároveň zachovají útulnost bytu. Matnost nátěru vytváří dojem, že jsou stěny sametové. Oproti lesklým nátěrům navíc méně odráží světlo a napomáhá tak menší viditelnosti případných škrábanců

Exkluzivní interiérový nátěr Covaplus Vinyl Matt je možné natónovat do více než 20 000 různých odstínů. Můžete tak dokonale sladit barvu zdí s vybavením bytu a dosáhnout dokonalého, harmonického bydlení, kde se budete cítit skvěle. Nátěr je vodou omyvatelný a lehce se udržuje čistý. Má výbornou krycí schopnost a barevnou stálost. Použitím této barvy získáte konečnou povrchovou úpravu, která je odolná proti blednutí a žloutnutí. Váš byt tak bude dlouhodobě působit jako čerstvě vymalovaný.

Další výhodou vinylové barvy je, že díky vynikající přilnavosti ji stačí nanášet ve velmi tenké vrstvě, takže se na metr čtvereční spotřebuje daleko méně barvy, než u ostatních typů nátěrových hmot. Johnstone‘s Co­vaplus Vinyl Matt je navíc držitelem „ekoznačky“ Ecolabel, která se uděluje výrobkům s minimálním negativním dopadem na životní prostředí.

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int