Vylepšená receptura Johnstone’s Covaplus Vinyl Matt potěší profesionály: matný vinylový malířský nátěr zdokonalil aplikaci

Johnstone‘s Co­vaplus Vinyl Matt přichází s novou recepturou, která vylepšuje aplikační vlastnosti nátěru. Vysoce kvalitní emulze je určena do vnitřních, zejména reprezentativních prostorů na stěny a stropy. Nová receptura potěší zvláště ty nejnáročnější zákazníky.

Bojíte se matných vinylových barev, protože nechcete skvrnitý nátěr s nesourodým odleskem? Zdokonalený Johnstone‘s Co­vaplus Vinyl Matt všechna tyto negativa vyřešil. I nadále si zachoval své tradičně skvělé krytí, ovšem vylepšená receptura nabízí mnohem lepší aplikační vlastnosti. Nátěr má delší dobu zpracovatelnosti, což zlepšuje roztírání emulze. Malíř se tak může válečkem ještě několikrát vrátit a rozetřít barvu rovnoměrně. Vysoce kvalitní matná emulze je ideální pro všechny vnitřní stěny a stropy.

Exkluzivní interiérový nátěr Covaplus Vinyl Matt je možné natónovat do více než 20 000 různých odstínů. Tato vinylová barva vysoké kvality, vyráběná přímo v Anglii, je vyhledávaná zvláště profesionály. Nabízí totiž výbornou kryvost, zářivou bělost a barevnou stálost, navíc vyniká svou vysokou prodyšností a je zároveň omyvatelná. Díky hlubokému matu působí nátěr exkluzivně i v těch nejnáročnějších interiérech nebo prostorách.

Jaké jsou přednosti vinylu?

Vinylové barvy díky vynikající přilnavosti stačí nanášet ve velmi tenké vrstvě, takže se na metr čtvereční spotřebuje daleko méně barvy, než u ostatních typů nátěrových hmot. Testy prokázaly, že s Johnstone‘s Co­vaplus Vinyl Matt lze natřít až 30 vrstev bez nutnosti penetrování a náročné přípravy podkladu.

Matný nátěr se hodí do všech interiérů, kterým dodá eleganci a zachová útulnost. Případné škrábance a nedostatky povrchu jsou díky minimálnímu odlesku světla méně patrné, než u lesklých povrchů. Johnstone‘s Co­vaplus Vinyl Matt vytváří trvanlivý, omyvatelný a matný povrch, který se lehce udržuje. Nátěr má vynikající krycí schopnost a barevnou stálost. Použitím této nátěrové hmoty dosáhnete konečné povrchové úpravy, která je odolná proti blednutí a žloutnutí. Povrchy natřené nátěrem Covaplus Vinyl Matt zůstávají sametově matné.

Johnstone‘s Co­vaplus Vinyl Matt je držitelem „ekoznačky“ Ecolabel, která se uděluje výrobkům s minimálním negativním dopadem na životní prostředí. Pro získání tohoto označení se výrobce zaručuje, že bude prodávat produkty, které jsou po celou dobu životního cyklu ohleduplné k životnímu prostředí. Tuto známku mohou získat jen výrobky odpovídající přísným ekologickým normám nastaveným Evropskou unií.

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int