Výběr barevného odstínu

Ať již si tuto skutečnost uvědomujeme, či ne, barva má nesmírný vliv na to, jakým způsobem se chováme a jak cítíme. Různé barvy evokují různé nálady a pocity a jsou tak obzvláště důležité při plánování dekorativních schémat pracovního prostředí a veřejných prostor.

Význam barev

Barva může výrazně ovlivnit způsob, jakým vnímáme určitou místnost. Je tedy velmi důležité se rozhodnout pro ten správný barevný odstín. Pečlivým výběrem mohou designéři nenápadně ovlivňovat náladu interiérů a vytvářet tak požadované prostředí v prostoru uvnitř budov.

VÍCE …

Vytvořte efektivní barevná schémata

Moderní tónovací systémy a technologie výběru odpovídajících barev přispěly k volbě barev v dekorativním ztvárnění dnešního průmyslového světa. K dispozici jsou tisíce barev v komplexní řadě produktů a laků.

VÍCE …

Komerční barevná schémata

Některé rady a návrhy barevných kombinací vám přináší náš tým konzultantů barev, který vytvořil řadu přednastavených schémat, jež se hodí do kteréhokoliv komerčního objektu.

VÍCE …

Barevná schémata pro osoby s částečným omezením zraku

Při vytváření barevných schémat komerčních projektů či veřejných budov se začíná čím dál intenzivněji řešit otázka, jak umožnit osobám s částečným omezením zraku snadný a bezpečný pohyb v daném prostoru.

VÍCE …

Palety barevných odstínů Johnstone´s

Barevné trendy se neustále mění a požadavky zákazníků jsou čím dál tím sofistikovanější. Moderní tónové systémy přiřazování barev tak nabízejí zákazníkům a specialistům takřka neomezený výběr z barevného spektra.

VÍCE …

Předpověď barevných trendů

Podíváme-li se na budoucí interiérové trendy, získáme věrohodné údaje o barvách na trhu barev ve Spojeném království. Své trendy vyvozujeme z hloubkového průzkumu specialistů s použitím referencí z mezinárodních služeb, veletrhů, knih a časopisů, které se věnují trendům.

VÍCE …

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int