Palety barevných odstínů Johnstone´s

Barevné trendy se neustále mění a požadavky zákazníků jsou čím dál tím sofistikovanější. Moderní tónové systémy přiřazování barev tak nabízejí zákazníkům a specialistům takřka neomezený výběr z barevného spektra.

Barvy Johnstone’s

Výběr barev Johnstone’s je uspořádán podle barevných rodin a pomůže vám s nalezením té správné barvy. Nemůžete-li nalézt ten správný barevný odstín, tónový systém Johnstone’s vám nabídne dalších 15 000 barev.

Woodworks

Produkty Johnstone’s Wo­odworks jsou k dispozici v širokém spektru barev, které zvýrazní přirozenou krásu dřeva.

Systém přirozených barev (NCS)

Systém přirozených barev (NCS – Natural Colour Systém) je uspořádáním barev, které logicky vychází z vnímání barev člověkem. Pomocí systému NCS je možné popsat veškeré povrchové barvy, které si lze představit, a následně jim přiřadit jednoznačný barevný kód. Společnost Johnstone’s in­tenzivně pracovala se systémem přirozených barev (NCS – Natural Colour System) po dlouhá léta a ve výsledku vám tak přináší kolekci barev z výběru palety barev NCS.

Kliknutím zde zobrazíte barevnou paletu NCS.

Vzorník barev RAL

Vzorník barev RAL je 4-místným číselným systémem, díky němuž vznikl unifikovaný jazyk barev. Díky tomuto systému došlo ke standardizaci, očíslování a pojmenování široké záplavy barev. Standard je snadno srozumitelný a jeho aplikace najdete po celém světě. Kolekce RAL obsahuje bezpečnostní a signální barvy. Splňuje tak požadavky norem DIN.

BS 4800

Řada BS 4800 je kolekcí 100 nátěrových barev, které jsou určeny pro stavební účely a jsou obsaženy v soustavě britských standardů BS 5252:1976. Tato soustava specifikuje vybrané barvy jako zdroj pro všechny standardy stavebních barev. Také je nástrojem pro jejich koordinaci.

Barvy v soustavě BS 4800 jsou široce uznávány ve Spojeném království a často se používají při plnění bezpečnostních požadavků. Britské standardy 1710:1984 stavebních služeb doporučují určité barvy pro použití na specifických potrubích.

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int