Předpověď barevných trendů

Podíváme-li se na budoucí interiérové trendy, získáme věrohodné údaje o barvách na trhu barev ve Spojeném království. Své trendy vyvozujeme z hloubkového průzkumu specialistů s použitím referencí z mezinárodních služeb, veletrhů, knih a časopisů, které se věnují trendům. V kombinaci se zkušenostmi v analýze evolučních trendů získáme vzrušující barevnou inspiraci pro každé pracovní prostředí či domov.

Holistickým přístupem jsme se inspirovali vzrušujícím designem a inovacemi v architektuře, automobilovém průmyslu, módě, nábytku a textilu. Po zvážení sociálních, politických a ekonomických faktorů jsme schopni porozumět, proč se barvy a design mění a jak tento proces může ovlivnit naše chování co do životního stylu a dekorace prostor. Za pomoci společných sdělení, která získáváme ze všech těchto zdrojů, vytváříme pro každou sezónu ta nejsilnější témata.

Styly zobrazujeme ve čtyřech úrovních a naše barevné předpovědi trendů tak poskytují inspiraci pro každého!

Níže najdete naše nejnovější předpovědi trendů.

Jaro/léto 2011

S upřímností a v celé své ucelenosti zavádíme po určité době sebereflexe do domova zase duši. Všechny ty kultivované a ozdobné objekty, které byly ztraceny a opět nalezeny, sem patří a vytváří tak eklektický, avšak pomíjivý dojem. Bezstarostný přístup k dekoraci domova je možné pojmout jako radostné záplatování pro potřeby všedního dne.

 

V tomto podivném a zároveň úžasném trendu odhaluje příroda svou temnou stránku. Inspiraci přebírá od stvoření číhajících na dně oceánu či v hlubokých lesích. Interiérové prostory používají zajímavou hru různých měřítek a směsi podivných objektů, které vyjadřují tuto náladu.

 

Naše vize budoucnosti je delikátním pocitem s dotekem citlivých technologií, materiálů s paměťovým efektem a inteligentních produktů, které se integrují do našich životů. Tyto inovace nám dodávají jistotu a zlepšují úroveň komunikace a komfortu domova a na cestách.

 

Život dokáže být tak nudně vážný… Troška humoru v našich interiérech dokáže prosvětlit den. Univerzálně je uznáván design s odkazem na dětství a retro hračky, k nimž se pojí radostné vzpomínky. Tento vliv je možné využít v prostorách se zářivými barvami, které jsou určeny pro rodinnou rekreaci.

 

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int