Společnost Johnstone’s rozšiřuje ochrannou řadu Woodworks

Značka Johnstone’s roz­šířila produktovou řadu Woodworks, určenou především profesionálům. Johnstone´s Teak Oil, vybraná směs modifikovaných přírodních olejů a vosků, se uplatní při péči o dosud neošetřené dřevěné povrchy v interiéru i exteriéru, ze kterých již vytěkal přírodní olej.

Týkový olej Johnstone´s ochra­ňuje exotické a vůbec tvrdší dřevo před vysoušením, zdeformováním a štěpením a přitom neuzavírá jeho póry. Například po zimě strávené v zaprášené vlhké kůlně možná váš elegantní týkový nábytek získal nehezkou stříbro-šedou patinu. Chcete-li mu navrátit jeho původní, příjemně medové zbarvení, a zároveň jej ochránit před nepřízní počasí, dopřejte mu péči v podobě týkového oleje Johnstone´s. Johnstone´s Teak Oil uspokojí potřeby těch, kteří hledají tradičnější způsoby ošetřování dřeva.

Oleje obecně napomáhají při omlazení přirozené krásy dřeva a chrání před popraskáním. Týkový olej Johnstone’s Teak Oil vyniká vysokým stupněm ochrany nového, dosud neošetřeného dřeva nebo zašlých a starých exteriérových konstrukcí ze dřeva, které při ochraně před povětrnostními vlivy potřebují zvýšenou péči. Přirozené vlastnosti týkového oleje nejenže dřevo chrání, ale dodávají mu i jemný lesk, čímž obnoví jeho původní vzhled.

Johnstone´s Teak Oil, týkový napouštěcí olej, je ideální pro ošetření zahradního nábytku a jiných povrchů z tvrdého exotického dřeva, například teaku, jatoby, massaranduby, eukalyptu, ale i jiných druhů dřeva. Dodává zvětranému dřevu přírodní olej a jeho přirozenou krásu. Přitom dřevu propůjčuje tradiční a zároveň profesionální povrchovou úpravu. Unikátní složení výrobku umožňuje dřevěným pórům dýchat, a díky tomu nedochází k jeho praskání. Týkový olej Johnstone´s je vhodný na všechny druhy hladkých dřevěných povrchů, hlavně na dveře, okenní rámy, podlahy a zahradní nábytek.

Teakový olej se aplikuje hadříkem nebo štětcem. Podklad musí být před napouštěním čistý, suchý a zbavený prachu a nečistot. Po vsáknutí oleje do dřeva (asi 5 min) se přebytečný olej z povrchu odstraní. Na více nasákavé materiály nebo povrchy vystavené nepříznivým povětrnostním podmínkám lze aplikovat druhý nátěr. Nátěr je suchý již po 3 hodinách, další vrstvu je ale možné aplikovat po 2 dnech.

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int